Počul si už o Senica 2.0? Ak áno, všetko ide ako má. A ak náhodou nie, rozhodne čítaj ďalej. Pretože Senica 2.0 je odozva nás, študentov, mladých ľudí a hlavne tých, čo majú záujem niečo zmeniť, pomôcť, a hlavne upgradnúť naše mesto na lepšiu verziu. Sme partia ochotných, zodpovedných, veselých a vždy pripravených mladých ľudí, ktorí nechcú len sedieť doma.
Čo ti môže priniesť členstvo v tíme Senica 2.0? Okrem trička a vrecka? Byť v tíme Senica 2.0 znamená nové možnosti, nové akcie, nové tváre, nové miesta na zdieľanie času s priateľmi či ľuďmi, ktorých vďaka 2.0 spoznáš. Navyše malá dávka zodpovednosti nikomu neuškodí. Ak sa pridáš do nášho tímu, neobanuješ.

A čo vlastne robíme?
– snažíme sa stretnúť raz do týždňa
– na stretkách dohadujeme akcie, menšie i väčšie, rozdeľujeme úlohy, kontrolujeme ich plnenie a hlavne kecáme a zabávame sa
– nielen vymýšľame akcie, ale pomáhame aj na iných akciách, iným organizáciám (Dog Day, Športový deň v Čáčove, Challenge Day,…)

A čo nejaká odmena?
Odmenou je radosť iných, pocit z dobre odvedenej práce, ale hlavne spokojnosť so sebou samým, že si spravil niečo pre druhých.

Prihlás sa medzi nás