Ako každé občianske združenie aj my sa uchádzame o 2 % z vašich daní z príjmov. Tieto peniaze by sme využili na podporu dobrovoľníctva.

Tento rok je našim cieľom rozbehnúť diskusie v parku aj v opravenom DAVe. Budú zamerané na témy ako životné prostredie, príroda, zdravý životný štýl a veľa iných. Budeme sa snažiť dotiahnuť odborníkov. Prvú diskusiu sme zoorganizovali počas Eko dňa, kde našimi hosťami boli Mišo Sabo, Katka Hutyrová z Nosene, či spisovateľ a novinár Jakub Filo.

Budeme pokračovať v našom veľkom projekte Zelená Senica. Minulý rok sme získali tri projekty a spolu vysadili 67 stromov, 130 kríkov, 270 trvaliek a 850 cibuľovín. Samozrejme sme zbierali aj odpadky.

Za 5 rokov našej existencie sme vypomáhali či organizovali až 86 podujatí v meste a jeho okolí. Boli sme súčasťou akcií ako čistenie cyklotrasy, venčenie psíkov z útulku, športového dňa vo Svetluške, Detskej farmzóny, ponožkový deň, Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok. Zorganizovali sme už piaty adrenalínový pretek Hecni sa.

Už teraz vám vopred ďakujeme za každé darované EURO. Budú použité na dobrú vec.

Tu nájdete tlačivo:

Vyhlásenie o darovaní 2 %

Budeme radi, ak by ste nám vedeli venovať až 3%. K tomu vám vieme napísať potvrdenie, stačí nás kontaktovať na mail info@senica20.sk

Podporiť nás môžete taktiež na náš účet: SK2075000000004029614426