Ako každé občianske združenie aj my sa uchádzame o 2 % z tvojich daní z príjmov. Tieto peniaze by sme využili na podporu dobrovoľníctva.

Tento rok nás čakajú 4 veľké výzvy. Prvou je vypracovanie analýzy potrieb mladých v rámci kampane VYJADRI SA. Cez leto vybudujeme klubovňu pre mladých, kde bude môcť mládež tráviť svoj voľný čas. Na jeseň vybudujeme spolu s rodinami s deťmi komunitný sad ovocných stromčekov v Sotine. A našim najväčším podujatím sú ako každý rok amatérske adrenalínové preteky HECNI SA.

Za 7 rokov našej existencie sme vypomáhali či organizovali až 112 podujatí v meste a jeho okolí. Zberáme odpadky, organizujeme diskusie a podcasty Svet 2.0, športový deň vo Svetluške, Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok, Konferenciu príležitostí pre mladých, Night Ride, Hug Day, Jógový deň, Eko deň, charitatívny beh Wings for Life a Hecni sa. Sme súčasťou Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií, Združenia informačných a poradenských centier mladých, Rady mládeže Trnavského kraja. Sme infoBODKA. V roku 2022 sme získali celonárodné ocenenie Srdce na dlani ako dobrovoľnícka skupina za naše aktivity počas pandémie korony.

Už teraz ti vopred ďakujeme za každé darované EURO. Budú použité na dobrú vec.

Tu nájdeš tlačivo:

Vyhlásenie o darovaní 2 %

Budeme radi, ak by si nám vedel/a venovať až 3%. K tomu ti vieme napísať potvrdenie, stačí nás kontaktovať na mail info@senica20.sk

Podporiť nás môžete taktiež na náš účet: SK2075000000004029614426

Toto sú najväčšie výzvy, ktoré nás tento rok čakajú:

Klubovňa 2.0

Analýza potrieb mladých ľudí

Komunitný sad ovocných stromčekov

Hecni sa po ôsme